top of page

Fotostudio

Velikost

Málokde v našich končinách, byste našli ateliér o rozměrech basketbalového hřiště (cca 300m2). Díky tomu jsme schopni nafotit vše od mravence až po mamuta a to v nejvyšší kvalitě.

pano1_upraveno.jpg
DSC_4989_upraveno_edited.jpg

Vybavení

Náš fotoateliér je také unikátní svou výbavou a patří mezi ty nejlepší v České republice. K dispozici máme obrovský park světel, blesků, softboxů Hansel, pro nasvícení jakékoliv scény - od malých šperků, až po nasvícení kulis celé místnosti. Máme vybavení studiové i venkovní na agregát. Stroj na umělou mlhu, vítr i zajištění make-up artistky.

Technika

Máme na výběr z mnoha fotoaparátů a velké škály objektivů.

Na vrcholu se vyjímají profesionální středoformátové digitální stěny Leaf nasazené na kamerách Mamiya nebo Sinar P. To vše doplňuje profesionální zrcadlovka Nikon D850.

_DSC0861_edited.jpg
_DSC2454.jpg

Fotograf

Kvalitní fotku nedělá jen dokonalý prostor a prvotřídní vybavení, ale především ten kdo techniku obsluhuje. Za hledáčky našich fotoaparátů stojí osoba z nejpovolanějších – profesionální fotograf František Chrástek.

www.chrastek.cz

V.I.P. Osobnosti

Naši sportovci a V.I.P. Osobnosti usilují o zviditelnění ČR v zahraničí. Naše studio zase pracuje na zviditelnění a budování prestiže vašich značek a produktů. Zde jsou známé tváře, se kterými nám bylo ctí spolupracovat při tvorbě komunikačních kampaní.

jagr.jpg
bottom of page